Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

O polityce i nie tylko w Powiecie Wołowskim.

dodano 2017-10-12 13:44 w kategorii: Informacje

Kolejne z serii spotkań kierownictwa dolnośląskiego SLD z naszymi członkami w organizacjach powiatowych odbyło się w Warzęgowie (Powiat Wołów). Marek Dyduch przewodniczący RD SLD nakreślił cele polityczne przed wyborami samorządowymi. Mówił o szansach oraz zagrożeniach wynikających z planowanej zmiany ordynacji wyborczej oraz mobilizował do kontaktów bezpośrednich z wyborcami lewicy. Wincenty Elsner wiceprzewodniczący SLD przekazał informacje z ostatniej Rady Krajowej SLD oraz zapewnił o pełnej mobilizacji kierownictwa. Arek Sikora sekretarz RD SLD podziękował za zaangażowanie się struktur powiatowych w akcje ogólnokrajowe jak Ratujmy Kobiety oraz zaprosił na konferencję dotyczącą służb mundurowych do Kłodzka, która odbędzie się 21 października o godz. 11.00 w KCKSiR.
Bronisław Syguła Przewodniczący Rady Powiatu SLD w Wołowie przedstawił stan przygotowań oraz propozycje personalne na wybory samorządowe 2018 r.
Cezary Muszyński członek zarządu wojewódzkiego SLD omówił polityczną sytuację w powiecie wołowskim oraz pochwalił aktywność członków SLD w mediach społecznościowych.
Po części oficjalnej jeszcze długo toczyliśmy dyskusje o polityce i nie tylko, a do towarzystwa Eugeniusz Opyd jak zwykle zapewnił nam oprawę muzyczną.


Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.